Vandaag schrijf ik een review over PUPA milano makeup, een ontzettend leuk merk waar ik al een tijdje enthousiast over ben. Ik mocht twee producten uitkiezen en dat zijn de VAMP mascara explosive lashes en de rock rose highlighter geworden. Twee heel prachtige producten, waar ik graag mijn mening over deel met jullie. PUPA milano makeup is te koop bij verschillende webshops waaronder Bellamilan. Lees je snel mee over de reviews van PUPA makeup?

De VAMP mascara explosive lashes van PUPA makeup
Toen de producten binnen kwamen, was ik al erg enthousiast over de verpakking. Het heeft namelijk een mooie strak rode glanzende verpakking, met een lichte tekst erop afgedrukt.

Mijn eerste indruk van het borsteltje van de mascara was helaas niet erg goed, maar toen ik het product ging testen was de angst verdwenen. Het borsteltje ziet er namelijk uit alsof het erg gaat klonteren op de wimpers, maar dat deed het totaal niet. Het scheidt juist de wimpers erg goed uit elkaar.

Daarnaast geeft het veel zwart af, heel veel volume en het laat de wimpers er natuurlijk uit zien.
Voor, zonder wimperkruller 1 laagje mascara, zonder wimperkruller 2 laagjes mascara, zonder wimperkruller
Wat mij betreft een nieuwe topper in mijn makeup stash. Je kunt dit product kopen voor €19,50 bij Bellamilan.

Highlighter rock rose
Het eerste wat ik zei toen ik dit product ontving was: ”Wauw, wat een mooie verpakking”, toen ik het product opende was ik nog blijer. Van binnen heeft de highlighter namelijk ook de vorm van een roos en de kleur was echt heel erg mooi rosé.



De highlighter op het gezicht bracht erg zacht aan, er zat gelijk genoeg glans op en gaf een natuurlijk effect. Het is een ideale highlighter voor lichte huidjes.


Je kunt deze prachtige highlighter kopen voor €24,95 (Nu in de aanbieding voor maar €17,47) bij Bellamilan.
Eindoordeel
Wauw! Vind jij dit ook geen schitterende producten? Ik kon bijna niet ophouden met fotograferen. Het zijn echt 2 nieuwe favorieten in mijn stash.

Oh wow deze mascara, het resultaat vind ik echt prachtig!
Zo, ik vind het resultaat van de mascara wel erg mooi. Wat twee lagen mascara wel niet doet, prachtig!
leuke spullen voor verzorgde dames!
Oh wauw! Ik hou van de verpakkingen! En ze doen hun werk ook goed. I love it
De mascara ziet er erg mooi uit. Toevallig net vandaag een mascara gekocht. Van L’Oreal weer want die bevalt me al jaren.
Wat een prachtige producten van Pupa. Vooral die mascara vind ik een heel mooi effect geven zeg! Ik kende het merk al wel wat langer, maar heb het eigenlijk nooit echt uitgeprobeerd…
Ze zien er echt heel mooi uit! Ik heb nog nooit iets van Pupa geprobeerd, maar ik moet het duidelijk eens doen!
Wauw, die mascara is echt prachtig zeg! Ik vind Pupa sowieso een fijn merk 🙂
Zien er inderdaad geweldig uit!!!
die highlighter ziet er echt mooi uit, die zou ik ook wel in mijn make-up tasje willen
Tsjonge, die mascare doet wel echt wat zeg! Een heel verschil. Handig zo met die foto’s waarop je het effect goed kunt zien.
Dat ziet er inderdaad prachtig uit. Die mascara heeft mijn aandacht getrokken
Zelf enorm benieuwd naar de mascara nu! Dankje voor de tip;-)
Die mascara ziet er super uit inderdaad, met dat doosje. En wat een effect. Ik moet net een nieuwe, dus ik ga deze onthouden.